Master Kazanç 2017 Paradyo Versiyonu

Master Kazanç 2017 Paradyo Versiyonu ile Hayatınız Değişecek!

Selamlar dostlarım, bugün sizlerle bana para kazandıran, beni internetten para kazanmaya inandıran bir set hakkında konuşacağız.

Sizleri uzun süre beklettiğimi biliyorum ama bilin ki gerçekten bunu hazırlamak çok fazla zamanımı aldı. Şimdi sizleri kendi hayat hikâyem ve Master Kazanç ile baş başa bırakmak istiyorum.

Dostlarım Master Kazanç’ın varlığını bilmeden önce yani yaklaşık 18 veya 24 ay önceydi. Sürekli internette geziniyordum. Bilgisayar başından kalkmıyordum. Babam sürekli bana kızıyordu. Herkes beni aşağılayacak hareketler yapıyordu. Neymiş efendim sürekli bilgisayardaymışım. Ders çalışsam, geleceğime yatırım yapsam daha mantıklıymış.

Bende morallerim bozuk bir şekilde tekrar tek dostum olan bilgisayarımın (O zamanlar bilgisayarımdı. Şimdi Master Kazanç 🙂 ) yanına gidiyordum. Her çocuğun hayali “bilim adamı, astronot, televizyon spikeri” gibiyken benim, bilgisayarları çok sevdiğim için “bilgisayar mühendisi” olmak gibi bir hayalim vardı. Her neyse yine oturdum bilgisayarın başına ve öylece geziniyordum. Facebook’ta karşıma bir reklam çıkmıştı. Reklamda ise “İnternetten para kazanmaya başlamak istemez miydiniz?” yazıyordu.

İlk düşüncelerim 14 yaşındaki bir çocuğa göre “Ben çok küçüğüm ki nasıl kazanacağım?” oldu tabii ki ama “Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır.” diyerekten verdikleri linklere tıkladım. Karşıma linklere tıklandığında para veren bir sistem çıktı. Ben küçük bir bilgi birikimine sahip olduğum için kolayca siteye kayıt olup kazanmaya başlamıştım. Ancak bir sorun vardı. Gün sonunda kazandığım para 0,10$’dı. Bunu sadece 10 linke tıklayarak kazanmıştım. İNTERNETTEN PARA KAZANMIŞTIM.

her ay güncellenen kazançlar

Hemen 14 yaşındaki bir çocuğun kafasıyla bir strateji geliştirdim. Böyle böyle 15-20 site bulsam, her biri 10 link verse, en azından harçlık olacak para çıkartabiliyordum. Ancak işler, siteler arttıkça zorlaşıyordu. 1. haftanın sonunda çok sıkılmıştım. Bazı siteler tarafından dolandırılmıştım. Ama sanki başka internetten para kazanma yöntemleri olduğunu seziyordum. Tüm dünyanın kullandığı interneti insanlar neden para kazanmak içinde kullanmasın diyordum.

Araştırmalarım devam ediyordu. Tüm yolları yavaş yavaş öğreniyordum. Anket doldurma, link kısaltma, fotoğraf satma ve benim en kötü zamanlarımda yanımda olan makale yazarlığını (Master Kazanç içerisinde makale yazarlığı yaparken çok faydalı olacak bilgiler veriliyor.) öğrenmiştim. Ancak bunlar bana ancak ben çalıştığım zaman para veriyordu. Hemen Google açtım ve “çalışmadan para kazanma, otomatik para kazanma” gibi terimleri arattım. Bir sürelik araştırmadan sonra satış ortaklığı adında bir meslek gördüm.

Master Kazanç’ında anlattığı satış ortaklığı adlı meslek sanki tam bana göreydi. Sanki benim hayatımı değiştirecek bir meslek gibiydi. Sanki hayatım yeniden şekillenecekti. Çünkü bu mesleği yaparken daha fazlasını kazanma imkanım vardı. Hemde bunu para karşılığında yapmıyordum. Daha çok çalışırsam daha çok kazanırım diyordum. Öncelikle site kurmam gerekiyor ve içerisine birçok içerik eklemem gerekiyordu. 14 yaşındaki çocuk biranda aklını çalıştırdı ve herkesin yaptığı şeyi yapmaması gerektiğini fark etti. O an hiç aklımdan çıkmaz tam bunu düşünmüştüm. “Ben herkesin yaptığı şeyi yaparsam bir farkım kalmaz. Ben farklısını yapmalıyım ki farkım olsun.” Bu kelimeler hala daha aklımdadır. (Master Kazanç’ın bunu önerdiğini sonradan görünce kendimle gurur duymuştum.)

Bu düşünce ile hareket ettiğim için hemen diğerlerinin yaptığı gibi Blog kurmadım, site açmadım, içine rastgele içerikler eklemedim. Google açıp şu kelimeleri yazdım. “satış ortaklığı eğitim videoları” Bu kelimeler beni birçok videoya götürmüştü. Ancak çoğu kez aynı videoları izliyordum. Bir not defteri alıp, içine insanların yaptıkları şeyleri yazdım. Mesela insanlar sürekli birbirlerinin videolarını kopyalayarak bu işi mi yapıyorlardı? Hemen not defterine “İnsanlar sürekli birbirlerini kopyalıyor.” yazıyordum. Bu yazdıklarımın ileride işime yarayacağı aklıma bile gelmezdi.

Videolar sonucunda bir eğitim setine ulaştım. Master Kazanç 90 liraydı. Küçük bir hesaplama yaptım ve şu sonuçları çıkarttım. Babam bana haftalık 30 lira veriyordu. Ben ise bu seti almak için 3 hafta beklemeliydim. Beklemek hayatın en sıkıcı yeridir. Otobüs beklersin sıkılırsın. Taksi beklersin sıkılırsın. Okulun bitmesini beklersin sıkılırsın. Bende o 3 haftanın geçmesini bekliyordum.

Ancak nafile. Master Kazanç’ı almak için beklemek o an çok zordu. Dakikalar adeta saplanmış ilerlemiyordu. Fakat makale yazarak babamın bana haftalık verdiği parayı 3 saatte çıkartabildiğim aklıma geldi. Hemen babamdan rica ettim ve bana o haftanın parasını vermesini söyledim. Şimdi geriye toplamam gereken 60 lira kalmıştı. Bu 60 lirayı makale yazarak 6 saatte kazanabilirdim. Hemen işlemlere başlayıp 6 saat sonucunda 60 lira babamın banka hesabındaydı. Her şey mükemmel gidiyordu.

Parayı çektik. Gidip Master Kazanç’ı satın aldım. Fakat bu işlemler ilerlerken ben not defterime insanların yaptıkları ve YAPMADIKLARI şeyleri yine yazıyordum. Çünkü ben farklı olmak zorundaydım. İnsanlar farklı şeyler görmek zorundaydılar. Master Kazanç gayet akıcı ilerliyordu. Neredeyse hiç eksiği yoktu. Fakat tek bir yer sorunluydu. Hosting ve domain alma kısımları. Ben hemen bu hatayı da not defterine kayıt ettim. Bir süre araştırıp bir Türk firmasından hosting ve domain aldım. O gün bugündür o firmayı kullanıyorum.

Artık her şey güzel gidiyordu. Ancak ben diğer insanlardan farklı olarak bu işi yapmalıydım. Diğer insanlar daha ilk günden ürünlerini satmaya çalışıyorlar, sitenin tüm her yerini reklamlar ve satış ortaklığı linkleriyle dolduruyorlardı. Giren insan bunalıyor ve çıkıyordu. Ben sade olmalıydım. Ben farklı olmalıydım. Farklı siteler üzerinde sadelik çalışmaları yapıyor ve işe yarıyordu. Kendimi en sade görünüme ulaştırmaya çalışıyordum. 20’den fazla site üzerinde para kazanma amacım olmadan insanların en sevdiği görünüme ulaşmaya çalıştım. Yurtdışındaki birçok adamı takip ettim. Sonunda PARADYO’da karar kıldım.

Artık işleri ilerletiyor eski sitelerimi de kullanarak bir şeyler kazanmaya başlamıştım. Ablama bu işi öğrettim. Kendisi de kazanmaya başladı. Size Master Kazanç sayesinde kazandığım paraları, diğer insanların kazandıkları kanıtları, başkalarının yorumlarını göstereceğim.

BURAYA TIKLAYARAK PARA KAZANMA KANITLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

Xticaret Paypal kanıtı
Xticaret Paypal kanıtı

Master Kazanç sahibi Serdar Yüksel’in yaptığı gibi yeni bir Xticaret hesabımdan kazandığım ilk paranın kanıtını sizlere göstereceğim. Tam 72 Türk lirası. İnsanlara yardımcı olarak, insanlara yararlı olarak tam 72 lira kazanmıştım. Babam ve annem şaşkındı. Ne yaptığım konusunda bir fikirleri yoktu. Bu paralar gün geçtikçe artıyordu. Ben sitelere içerik eklemesem bile yine de para kazanabiliyordum. İnsanlara sade bir tasarım kullanarak nasıl kazanacaklarını gösterebiliyordum. Annem tüm komşularına “Oğlum internetten para kazanıyor hemde emeği ile alın teri ile…” diyordu. Bu beni motive ediyor, daha da uğraşmama sebep oluyordu.

Artık Master Kazanç sayesinde hem ClickBank hemde Xticaret’ten kazanabiliyordum. Google Adwords kullanmıyor, kendi emeklerimle Google’da yukarı çıkıyordum. İnsanların hayal ettikleri yerlerde Master Kazanç sayesinde yer alıyordum. Artık 16 yaşımı da bitirmiş ve bu 2 sene içerisinde birçok şey öğrenmiştim. Gerçekten çok fazla şey öğrendim. İnsanların yaptıkları hataları ve insanların yapamadıkları şeyleri öğrendim. İnsanlar kameranın karşısına geçip konuşamıyorken ben korka korka konuşuyor sonradan her şeyi rayına oturtup rahatlıkla konuşabiliyordum.

BURAYA TIKLAYARAK BENİ ZENGİN EDEN SETE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Şimdi sıra sizde. Artık elektrik, su faturalarını ödeyip, sabahtan akşama kadar çalışıp zor bir hayat geçirmenin sonu gelmedi mi? Korkmayın! Kazanacaksınız. İnanın! Bunu yapacaksınız. Siz benim dostlarımsınız. Siz benim kardeşlerimsiniz. Ben ablama, arkadaşlarıma Master Kazanç sayesinde nasıl kazandırabildiysem, sizde kazanabilirsiniz.

Artık vakti gelmedi mi? Master Kazanç’ı sizler için düzenledim. Sizler için içindeki tüm videoları Master Kazanç 2016 Paradyo Versiyonu adı altında tekrar çektim. Tüm videolar güncel halleridir. Eğer aşağıdaki link en tıklayıp alırsanız, bana (iletisim@paradyo.com) kısmından veyahut (paradyocom@gmail.com)kısmından mail atın. Mailinizi aşağıdaki yerleri yazarak ve doldurarak bana gönderin.

mail paradyo versiyonu
mail paradyo versiyonu

Eğer bunları yazarsanız size Master Kazanç 2017 Paradyo Versiyonu özel indirme linklerini göndereceğim. (Sadece videolar güncellenmiştir. Telif haklarından dolayı ve yazara saygıdan dolayı kitap içeriği değiştirilmemiştir.)

ÖNEMLİ EKLEME: DAHA ÖNCEKİ SENELERDE MASTER KAZANÇ’I ALDIYSANIZ VE SADECE HEDİYELERİMİ İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIP BENİMLE İLETİŞİM KURUNUZ. SİZE ÖZEL ÜRÜN İNDİRİMLERİM OLACAKTIR.

Bunlara ek olarak sizler benim verdiğim linkten alırsanız, ClickBank ile Paradyo adındaki eğitim setimi vereceğim. Bu eğitim setindekileri Master Kazanç ile birlikte uygularsanız benim kazandığım kadar hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. ClickBank ile Paradyo eğitim setini Master Kazanç eğitim seti ile birleştirdiğimde kazandığım paraları vereceğim linklerden görebilirsiniz. Eğer isterseniz sayfanın üst kısmında “Kullandığım Yöntem” kısmına gidip “Güncel Kanıtlar” kısmından görebilirsiniz.

İşte en güzel şeyi en sona sakladım. Serdar Hocam çok meşgul olduğu için müşterilerine bazen geri dönüş sağlayamıyor. İşte burada ben devreye giriyorum. Eğer Serdar Hoca’dan 2 gün içerisinde geri dönüt alamazsanız sorularınızı bana mail atınız. Size en geç 1 ile 5 gün içerisinde geri döneceğim. Fakat sizden bir ricam var. Lütfen Master Kazanç setini sonuna kadar okuyun, aynı zamanda okurken bir not defterine sorularınızı yazın. Bu soruları Master Kazanç eğitim setini bitirdiğinizde bana gönderin. Size sonuna kadar yardımcı olacağım.

SON ŞANS! TIKLAYIN VE MASTER KAZANÇ’IN SAYFASINA ULAŞIN!

İşte dostlarım bir başarı hikâyesi daha burada sona eriyor. Merak etmeyin. Bu yazıyı buraya bırakıp bir daha uğramayan kişilerden değilim. Sizler ile birlikteyim. Sizler bana yardım ediyorsanız bende size yardım edeceğim. Youtube kanalıma her gün onlarca güzel yorum alıyorum. Facebook’tan her gün yüzlerce güzel mesaj alıyorum. Size binlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde gün geçtikçe büyüyorum. Master Kazanç sayesinde başardığım hedeflerime üst kısımda bulunan “Hedeflerim ve Başarılarım” kısmından ulaşabilirsiniz. Master Kazanç sayesinde kazandığım, kazandırdığım ve kazandırmaya devam ettiğim kişilerin kanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Sizlerle muhteşem bir yazının daha sonuna geliyoruz. Uzun bir yazı oldu sanırsam. Umarım sizi sıkmadan bu yazıyı okutabilmişimdir. Teşekkür ederim. Bugünde sizlerle Master Kazanç 2017 versiyonu inceledik, okuduğunuz ve izlediğiniz için teşekkürler, Hoşçakalın 🙂

Emrecan özkan
Emrecan özkan
Master Kazanç 2017 Paradyo Versiyonu
5 (100%) 14 votes

27 Comments

 1. Arkadaşlar bu yorumu sırf Emrecan’ın verdiği stratejinin muhteşemliğini anlatmak için atıyorum. Normalde böyle yorum atmam 1000de 1 dir ama bu efsane strateji için atılır. Gönül rahatlığıyla Emrecana güvenebilirsiniz. İsterseniz facebook sayfasından da iletişim kurarak meraklarinizi giderebilirsiniz. Stratejiyi hiçbir yerde görmemiş olacağınıza emin olun.

  1. Merhabalar. Öncelikle bu sayfada en altta kırmızıyla yazılan “SON ŞANS… ” yazan yere tıklayıp, veyahut bu sayfadaki gif resimlerinin uzerilerine tıklayıp satın alınız ve benim gösterdigim şekilde mail adreslerime mail atınız. Ben size hediyelerimi göndereceğim ve bu işe başlayacaksjniz. İşte bu kadar. Yine anlayamadiysaniz bu linke tıklayıp satın alabilirsiniz. http://goo.gl/qQXGpy

 2. Kendisiyle bir süredir Face hesabından konuştuk, bana güven verdi ve satın aldım onun linkinden. Şimdi bana gönderdi hediyeleri okuyorum arkadaşlar. Güven konusunda sıkıntınız olmasın. Sadece Master Kazanç almak yerine sadece bir link sayesinde bir sürü hediyeyi de birlikte alın saha faydalı ve mantıklı olur 🙂

 3. Yeni zombi oynumuz arkadaşlar buradan ek gelir elde edmeniz mümkün ve zamanla daha iyi kazanabilceginız strateji oyun sistemidir. Ödeme kanıtları mevcutdur herkese tavsiye ederim kayıt için beklerim oyundan yardımcı olurum forum sitemizde mevcutdur. http://zombipio.com/

  (ADMİN TARAFINDAN REFERANS LİNKİ SİLİNMİŞ VE YAZI DÜZENLENMİŞTİR.)

 4. emrecan ben seti aldım ama sana ne diye mail atim senin bana kendi oluşturduğun hediyeleri almak için

 5. Rica etsem setin içerisinden 1 ornek verir misin (Setin yapimcisi icin problem olmazsa) Ayrica bunu bir fikir sahibi olabilmek adına istiyorum

 6. Şu anda paypal kapandı ödemeleri nerden alıyorusunuz yardımcı olursanız sevinirim
  Yaş 14 seneye teog sence başlayayımmı ?

  1. Ödemeler banka hesabına aktarılmaktadır. Zaman kaybetmeden başlayın derim çünkü keşke bir sene önce başlasaydım diyeceksiniz. Bana Facebook adresimden ulaşabilirsiniz 🙂

  1. Master Kazanç bir settir. Paradyo Versiyonu ise bu sete ek olarak verilen onlarca hediyeyi içerisinde bulunduran bir pakettir. Eğer Master Kazanç’ı benim linkimden alırsanız ve bana mail atarsanız tüm Master Kazanç hediyelerine ek olarak benim Paradyo Versiyonu içindeki hediyeleri de elde edersiniz. Bu hediyeleri http://www.paradyo.com adresinde en aşağıda söylüyorum 🙂

 7. Kardeşim alacağım, inşallah yalan dolan üçkağıt yoktur varsa hakkımı helal etmiyorum diğer dünyada hesaplaşırız

  1. Sıkıntı yok hocam rahat olun. Satış ortaklığına başlamadan önce bende sizin gibi düşünüyordum. Ancak tüm dünyada bu işin artık bir meslek haline geldiğini görünce başlamak istedim. Mentalitem eğer olmazsa öğrenmiş oluruz kafasıydı. O yüzden elimden geleni yaptım ve şimdi şükür ki buradayım. En çok hata yapılan noktalardan birisi kazanamadığında suçun Master Kazanç’a atılması ve “Master Kazanç kazandırmıyor!” denmesi. Unutmayın ki size kazandıran şey Master Kazanç değil içerisinde anlatılan satış ortaklığı mesleğidir. Master Kazanç bu mesleğin nasıl yapıldığını anlatır ve nasıl kazanç sağlayacağınızı en ince detayına kadar belirtir. Eğer siz o detayları kullanır ve kendi işinizi kurarsanız bu size düzenli gelir sağlar. Mesela ben Paradyo Youtube kanalına aylardır video atmıyorum. Çünkü düzenli bir gelir elde ediyorum. Eğer video atmaya devam edersem daha da çok kişiye ulaşırım, bu da bana daha da çok kazanç sağlar. Ama bu sıralar başka sitelerim ile uğraşıyorum.

   Kıssadan hisse: “Eğer pes etmeyip sürekli çalışırsanız, bir gün emeğinizin karşılığını illa ki alırsınız.”

   1. Benimde kafama takılan burası işte Serdar Yüksel’in sitesinde yıllar önceki kazançları var ve binlerce TL yani bizde onun gibi kazanabilecek miyiz acaba şuan ki güncel kazançlarını paylaşmasını istedim bakalım paylaşacak mı ?

 8. Merhaba emrecan bey sizin linkten master kazancı aldım size mail attım sizin paradyo versiyonu için daha cevap gelmedi bakarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir