Hakkımda

Ben Emrecan Özkan. İşte yazılarına “Selamlar dostlarım, Evet dostlarım” diye başlayan Blogger, Youtuber, yatırımcı, girişimci ve bilgisayar mühendisi. Bu sayfaya girdiyseniz benim hakkımda bir şeyler öğrenmeye çalışıyorsunuz demektir. O zaman neden sizi bekletiyorum. Hadi başlayalım 🙂

Öncelikle Emrecan Özkan olarak 28 Haziran 2000 tarihinde doğduğumu belirtmek istiyorum. Yani bende 2000’liler kategorisindeyim 🙂 Paradyo adındaki sitenin sahibiyim. “Bu isim nereden aklına geldi?” diye sorarsanız vereceğim tek cevap “Bir anda oldu vallahi” olacaktır. Çünkü gerçekten bir anda oturup düşünürken aklıma geldi.

Paradyocom site logosu

Çok ilginç değil mi bir kartalı logomda barındırmam?  Önceden radyolu, paralı daha farklı bir logoya sahiptim. Biraz geliştirmem gerekti. Ben de böyle bir şeyler yaptım.

Sitemin içeriğinden devam edelim. Sizlere aslında internetten para kazanma ve satış ortaklığı hakkında kar amacı gütmeden bilgiler vermeye çalışıyorum. Diğer siteler gibi her yerde reklamlar veya satış linkleri göremezsiniz. 4 senedir bu vizyonla ilerledim ve bir eğitim seti oluşturdum.

Türkiye’nin en iyi internetten para kazanma eğitim seti!

Çünkü bu mesleği benim gibi yapan Türkiye Devleti’nde yok, belki de Dünya’da bile yoktur. Eğitimimde edindiğim tecrübelerden bahsettim ve kazanç yollarını anlattım. En büyük edindiğim tecrübe ise tabii ki “Param olmadan nasıl kazanırım?” a yönelik bir çalışma yapmaktı. 4 sene boyunca kazıya kazıya bu yolları aradım. Sonuç olarak?

Evet, buldum!

Bu iş için oldukça fazla uğraşıyorum. Sadece Youtube videolarına ve siteye eklediğim bloglara her gün minimum 3 saat veriyorum. Fakat sevdiğim iş olduğu için sıkılmadan yapıyorum. Bundan asla sıkılmadığımı tekrar belirtmek istiyorum. Çünkü insan sevdiği işi yaparken sıkılmazmış.

Unutmayın sevdiğiniz işi yapmanız hem kendinizi daha çok geliştirmenizi sağlar hemde bu işi çok uzun süreler yapabilmenizi sağlar. Sevdiğiniz işi yapın.

Instagram hesabımdan küçük bir gönderi…

pes etme emrecan özkan

Hazır sevdiğiniz iş demişken motivasyon gönderilerine gelelim. Dostlarım sizi sonuna kadar memnun ve motive etmek için uğraşıyorum. Her gün birbirinden farklı motivasyon gönderilerini İnstagram, Facebook ve Tiktok hesabımda paylaşmaktayım. Bu iş motivasyon ister. Çünkü unutmayın ki ben dahi daha başlangıçta olmama rağmen her gün garanti 2-3 saatimi bu işe ayırmak zorundayım. Hatta video çekimleri falan dersek bu 4’e kadar çıkıyor. O yüzden herkesin motivasyona ihtiyacı var. Buna en özel kişiler olan siz dostlarımda dahilsiniz.

“Pes Etme! Başlangıçlar her zaman zordur.”

Şimdi sizi sitemin eğlendirecek tarafıyla baş başa bırakmak istiyorum. Unutmayın ki sevdiğiniz işi yaparken eğlenmek en önemli noktadır. Hele siz eğlenirken başkalarını da eğlendiriyorsanız o zaman keyfinize diyecek bir şey yoktur.

Yukarıda gördüğünüz gönderi gibi onlarca gönderi paylaştığım tamamıyla Emrecan Özkan’a ait bir Twitter hesabım var.

Emrecan Özkan Twitter hesabımdan küçük bir gönderi…

Şimdi ise işin en güzel tarafında değinelim. Youtube hesabımdan bahsediyorum. Kendisi yaptığım işte en çok uğraştığım yerdir desem yeridir. Yaklaşık 2 saatimi sadece güzel ve kaliteli videolar yapmak için harcıyorum. Güzel yorumlarınız bana oldukça iyi motivasyon veriyor. Kendinizi sevin. Kendinize güvenin. Kameranın karşısına geçin ve konuşmaya başlayın. Gerisi gelecektir.

İşte dostlarım hepsi bu kadar. Daha ne söyleyebilirim ki kendi hakkımda. Ben sizin iyiliğiniz için çalışıyorum. Uğraşıyorum. Sizden tek istediğim bana yardımcı olmanız ve videolarımı beğenmeniz, makalelerime yorum atmanız. Sadece bu 🙂

Okuduğunuz için teşekkürlerimi sunarım. Emrecan Özkan’dan sevgiler ve saygılarla 🙂