Xticaret Kapandı! | Şimdi Ne Yapacağız?

xticaret kapandı kapak
XTİCARET'İ Mİ ARIYORSUN?
Yeni Bir Kazanç Yolu Keşfettim!

Bana dolar kazandıran yolları topladığım bir eğitim seti oluşturuyorum. Ancak herkese bu eğitim setini vermeyeceğim. Sınırlı kontenjan! Hemen bilgi almak için İsim ve Email'ini bırak!

Invalid email address
Bilgileriniz %100 güvence altında!

Evet dostlarım bugün sizlerle birlikte neden Xticaret kapandı ve bundan sonra ne yapacağımızı konuşacağız.

Xticaret ne zaman kapandı?

 

Ne kadar süre önce Xticaret kapandı bilmiyorum ama bende birkaç gün önce fark ettim. Size şu şekilde anlatayım, Xticaret’ten zaten yaklaşık iki ila iki buçuk senedir böyle bir şey bekleniyordu. Bir aksaklık yaşanıyordu. Bu yüzden tüm satış ortakları ve Serdar Yüksel gibi eğitim seti sahipleri bu durumu bekliyordu. Ben birçok sefer Musa Erdoğmuş ile mailleştim. Birkaç mailime şu şekilde bakabilirsiniz.

Xticaret neden kapandı?

xticaret kapandı mail 1

xticaret kapandı mail 2

xticaret hakkında mail 3

satış ortaklığı hakkında mail 4

Gördüğünüz üzere özetle Musa Erdoğmuş artık çok yorulduğunu söylüyor ve Xticaret ile uğraşmakla zaman kaybettiğini düşünüyor. Çünkü türkiye pazarında insanlar çok ucuz şeyler için çok fazla zaman harcadığını söylüyor ve genel olarak ekonomimizin çok kötü durumda olduğunu belirtiyordu. Artık Xticaretin ona para getirmediğini ve götürüsünün getirisinden çok daha fazla olduğunu belirtiyordu.

Artık hepimiz biliyoruz ki Xticaret kapandı. Zaten ödemelerini sürekli 3-4-5 ay hatta benim bir ödememi 7 ay geciktirmişti. Çok yavaş bir ödeme sistemi vardı. El ile yapılıyordu. Ama ilk başlarda böyle değildi özellikle 2009-2016 arasında. Zaten ilk başlarda hatırlarsınız ayda iki sefer ödeme yapılıyordu, bir süre sonra ödemeler ayda bir sefere indirildi. Aslında bir sefere indirildikten sonraki 1-2 ay kadar zaman içinde ödemeler düzenli yapılmıştı ancak sonrasında yine aksamalar yaşanmaya devam etti. Sürekli ticket sistemlerine mail atmamız gerekiyordu. Bundan kaynaklı olarak hepimiz yavaştan fark etmiştik ki Xticaret kapanacaktı. Bu yüzden bazılarımız yurt dışı servislerine (örn. Clickbank, jvZoo) gitmeye çalıştı bazılarımız da Clickmerkez’e geçmeye çalıştı.

Şimdi ne yapacağız?

Şimdi biz ne yapacağız? Bir kere Xticaret içinde kalan paralarımız gitti. Evet doğru bazılarımız çok güzel kazançlar elde etmiş olabilir bazılarımız çok az kazanmış olabilir. Onları unutmalıyız. Ama çok önemli bir şey biliyoruz -nasıl yeniden kazanabileceğimizi- Bize balık vermediler, balık tutmayı öğrettiler. Emeğinizin karşılığını sonunda alacaksınız zaten bunu sakın unutmayın ve rahat olun.

4 senedir bir eğitim üzerinde uğraştığımı hepiniz biliyorsunuz. Artık bu eğitimi çıkartmanın vakti geldi. Hemen yazının en üstündeki formdan mailinizi bırakın ve muhteşem eğitime girebilmek için kontenjanlardan yararlanın.

Hemen Türkiye’nin en iyi satış ortaklığı eğitimi ne gidin!

Normalde ablamda bizimle birlikte olacaktı ancak onun çok fazla işi olduğu için bize katılamadı. Türkiye’nin ekonomisi bildiğiniz üzere çok kötüye gidiyor ve bizim dolar üzerinden elde edeceğimiz kazançlar Türk Lirasına çevrildiğinde 7 katına kadar çıkabilecek. Yani emeğimizin 7 kat fazlasını kazanmış olacağız. Hem biz karlı çıkacağız hem de Türkiye ekonomisine minikte olsa katkıda bulunmuş olacağız.

Gelirim tamamen sıfır idi. Tıpkı 4 sene önce olduğu gibi. Sadece babamın bana yollayacağı harçlık ile sermaye yapıp bu eğitim yolunda harcadım ve sonunda net bir ek gelir elde etmeyi başardım.

Çok güzel günler bizi bekliyor.

Bu yazımda da sizlere neden Xticaret kapandı konusunu açıkladım, okuduğunuz için teşekkürler, kendinize iyi bakın 🙂

Bilgi paylaşmak içindir, hemen paylaşın:
error20
fb-share-icon14
Tweet 25
fb-share-icon42

2 Yorum

    1. Çünkü Clickmerkez’de artık e kitap satışı tamamen durduruldu ve Türk Lirası üzerinden kazanç elde ediliyor. Ancak Clickbank tamamen özgür bir platform ve farklı para birimleri üzerinden kazançlar elde edilmekte 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir