JivoChat | Yeni Kazanç Kapısı

jivochat yeni kazanç kapısı

Merhaba dostlar, bugün sizlere Jivochat adında yeni keşfettiğim ve henüz Türkiye pazarında çok yeni olan bir kazanç olanağından bahsetmek istiyorum.

JivoChat nedir?

Öncelikle firma hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Şirketin ismi JivoChat. Birtakım canlı destek uygulaması. Henüz bu tarz uygulamalar ülkemizde yaygın değilken kendileri bir atılım yaptılar ve Türkiye pazarına çok kısa bir süre içinde girdiler. Eylül’ün sonu gibi lokalizasyonlarını tamamladılar ve artık tamamen Türkiye’deler.

JivoChat faydası nedir?

Peki bu canlı destek aracının amacı nedir ve bize ne faydası dokunacak? Biliyorsunuz ki sitelerimize giren her ziyaretçi aslında bizim bir müşterimizdir ve müşteriler ise ne ister? Her an destek alabileceği site sahipleri. İşte bu araç bizim yardımımıza burada koşuyor ve müşterilerimize daha çabuk (hatta hemen) ulaşmamızı sağlıyor. Unutmayın ki (hele ki resmi bir e ticaret sitesiyseniz) her an destek alabilen müşteri sürekli müşteridir.

JivoChat Satış Ortaklığı

Asıl konumuz olan bize faydasına geçelim. JivoChat adlı canlı destek aracı doğal olarak ücretsiz değil. Aylık çok makul bir ücreti var (₺35’cik). Biz eğer müşterilerimizi bu canlı destek aracını kullanmaya teşvik edersek onlardan belirli bir gelir elde edeceğiz. Firma bu komisyon miktarını net %30 belirlemiş. Zaten çok fazla paket seçeneği olmadığı için aracı kullanmak isteyen müşteri ya ücretsiz sürümü ya da profesyonel sürümü kullanacaktır.

Profesyonel sürümü satın alırsa siz bu ticaretten aylık sürekli olarak ₺10,5 kazanacaksınız. 100 adet kişiyi bu sisteme kayıt ettirdiğinizi düşünün. Her ay yattığınız yerden ₺1050! Tam biz satış ortaklarına göre bir iş değil mi? Az sonra sizi olayların içine götüreceğim ve bu işin daha da güzel yanlarını göreceksiniz.

JivoChat pazarlama stratejileri nelerdir?

Şimdi sizlerle bu sistemin artılarını ve pazarlarken kullanmanız gereken stratejileri anlatacağım. Biz satış ortaklarının tek amacı nedir? Daha çok satış yapabilmek. Peki bunun için neye ihtiyaç duyarız? Daha çok müşteriye. Müşteriler bizim ürünümüzden ne isterler? Kendilerine faydalı olmasını. İşte bu ürünü satmanızı tavsiye etmemin sebeplerinden birisi bu. Yabancı bir pazarlama uzmanının çok güzel bir sözü var. “Eğer sattığınız ürünü tam olarak savunabiliyorsanız o ürün ile milyoner olabilirsiniz.”

Müşteri olsanız ilk baş bir ürünün neyine dikkat edersiniz?

Ek olarak müşteriler faydalı olacağını bildiklerinde ürünün neyine bakarlar? Fiyatına! İşte bu yüzden satış sitelerinde ilk baş fiyatı yazmayıp satılan ürün hakkında bilgi verirler. Eğer ürün hem faydalı hem de uygun fiyatlı olursa bu satış demektir. JivoChat’in bir diğer artısı işte burada kendini gösteriyor. Piyasadaki diğer canlı destek araçlarına karşın uygun fiyatıyla müşteri sadece ayda ₺35 ödeyerek bütün özelliklere ulaşabiliyor. Bu ürünün sadece bu artısını kullanarak dahi birçok müşteriye sahip olabilirsiniz.

Kendinizi müşterinin yerine koyun.

Kendinizi müşteri yerine koyun. Satın alacağınız ürünü denemek istemez misiniz? İşte JivoChat burada kendini bir daha gösteriyor. Profesyonel sürümü satın almadan önce 14 günlük bir deneme süresi veriyorlar. Bu süre karşılığında sizden hiçbir ücret talep etmiyorlar. Eğer kullanıp beğenmezseniz hesabınızı kolayca kapatabiliyorsunuz. Bu özelliği ile diğer birçok destek aracından öne çıkıyor.

JivoChat 27 saniyede arama mevzusu nedir?

Destek çok önemli demiştim. Hele ki canlı destek aracı satan bir sitedeki destek hizmeti en önemlisidir sanırsam. Kendilerinin bir iddiası var. Eğer sitelerine uğrayıp ilgili forma telefon numaranızı bırakırsanız sizi en geç 27 saniyede arayacaklarını söylüyorlar. Bu özelliklerini sizin kullanmanız gereken muhteşem bir satış stratejisine dönüştürebilirsiniz. Müşterilerinizi siteye gönderdiğinizde onlardan telefon numaralarını bırakmalarını isteyin. Şaşkınlık içinde kalacak ve siteyi unutamayacaklar.

JivoChat sadece web sitesi sahipleri için mi?

Peki bu sistem sadece web sitesi sahipleri için mi? HAYIR! Facebook, Viber ve Telegram kullanan firmalar (neredeyse tüm firmalardan bahsediyorum) bile bu canlı destek aracını kullanabilirler. Yani şirket sahipleri size “Ben bunu sadece web sitemde mi kullanabileceğim?” diye sorduklarında artık söyleyecek muhteşem bir cevabınız olacak. Bu kadar desteğin yanında aynı zamanda şirketler kendi mobil uygulamalarına bu canlı destek aracını entegre edebilirler.

Tam bir pasif kazanç kapısı gibi duruyor değil mi? Şimdi size güzel bir yanını daha söylemek istiyorum. Varsayalım ki siz 100 kişiyi bu sisteme gönderdiniz ve hepsi sayesinde aylık sabit bir geliriniz oldu. Tam olarak ₺1050. Eğer size kayıt ettirdiğiniz kişiler bir kişiyi daha sisteme kayıt ederse ondan da komisyon kazanacaksınız desem ne derdiniz? Her kayıt ettikleri kişiden %6 komisyon kazanacaksınız! Bu da ₺2,1 demektir. Peki ya sizin her kayıt ettiğiniz kişi altına 1 kişi (sadece 1 kişiden bahsediyorum fazla da olabilir) kayıt ederse toplamda 100 kişi etmez mi? Bu da aylık ₺210 demektir. Yani toplamda ₺1260 gelire sahip oldunuz tebrikler.

JivoChat Kazanç Tablosu

Şimdi sizlerle bu kazanç meselesini tabloya dökelim. Bu sayede aklınızda daha iyi yer eder belki.

jivochat kazanç planı

Gördüğünüz üzere kazançlarınız verdiğiniz emek ve kayıt ettiğiniz müşteriler sayesinde katlanarak artıyor. Daha önce siz hiç kimse bir canlı destek uygulamasının satış ortağı olarak bu kadar çok para kazanacağını söyleseydi ona inanır mıydınız? Sanıyorum ki hayır. Bende inanmazdım. Ama artık bu mümkün.

2012 senesinden beri 5 dilde hizmet veren ve 2017 senesinde bu dillerin arasında Türkçe’yi de katan JivoChat’in satış ortağı olmak sizi sayılı kişilerden birisi yapacaktır. Çünkü bu muhteşem kazançlara ulaşmak sizin için pekte zor olmayacak. “Her ay kim ₺35 verecek ya!” düşüncesindeyseniz hemen bu ön yargıyı bir köşeye bırakmanızı isterim. Çünkü size ulaşan müşterilerin çoğunluğu bireysel kişiler değil kurumsal firmalar olacaktır ve onlar için ise aylık ₺35 pekte önemli bir miktar olmayacaktır.

Eğer artık internet üzerinden yatarak para kazanmak istiyorsanız ve bu paranın sürekli artma potansiyelinde olmasını istiyorsanız bu kazanç olanağı tam size göre. Kayıt ettirdiğiniz her kullanıcı başına her ay düzenli olarak ₺10,5 alacaksınız. Hem de her gün onlarca firma kurulan bu zamanda. Kazanabileceğiniz gelir potansiyelini gözlerinizin önüne getirin!

Müşterilerinize değer verin.

Şunu unutmayın ki benim satış ortaklığı eğitimi mde anlattığım gibi müşterilerinize değer verdiğiniz sürece kazanç elde edersiniz. Emin olun ki müşterilerinize olan desteği elden bırakmazsanız kazançlarınız sürekli ve ivmeli bir artışta olacaktır. Piyasada birçok canlı destek yazılımı bulunmakta. Bu yüzden seçim yapmak sizin için çok zor olacaktır. Ama tavsiyem JivoChat. Hem gelir olanağı hem faydası hem de ücreti bakımından satış potansiyeli aşırı yüksek bir ürün diyebilirim. Eğer bu ürünü iyi bir şekilde pazarlayabilirseniz (az önce anlattığım özellikleri bile size kolayca satış yaptırabilecek) çok güzel gelirlere ulaşmanız mümkün olacak.

İlk satışlarınızı henüz destek sistemi kurmamış e ticaret sitelerine mail atarak yapmanız an meselesi. Tek yapmanız gereken sistemin ayrıcalıklarını belirtip faydalarını sıraya dizmeniz olacak. Gerisi onlara kalmış bir şey ama eğer müşterilerine değer veriyorlarsa ve kazançlarını artırmak istiyorlarsa bunu kurmak zorundalar.

O zaman şimdi size tek bir şey kalıyor dostlar. 2012’den beri hizmet veren ve daha yeni yeni Türkiye pazarına girmiş olan bu muhteşem canlı destek uygulamasına üye olun ve partnerlik başvurusunda bulunun. Ardından araştırmalara ve çalışmalara başlayın. Emin olun ki verdiğiniz emeğin eninde sonunda karşılığını alacaksınız.

Teşekkürler, bol kazançlar dilerim.

JivoChat kullanıcı paneline ulaşmak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir