Makale Yazarak Para Kazanma 2017

makale yazarak para kazanma
BOŞA ZAMAN HARCAMA!
Yeni Bir Kazanç Yolu Keşfettim!

Bana dolar kazandıran yolları topladığım bir eğitim seti oluşturuyorum. Ancak herkese bu eğitim setini vermeyeceğim. Sınırlı kontenjan! Hemen bilgi almak ve %10 İNDİRİM KAZANMAK için İsim ve Email'ini bırak!

Invalid email address
Bilgileriniz %100 güvence altında!

Selamlar dostlarım, bugün sizler ile makale yazarak para kazanma adlı konuyu işleyeceğiz.

Öncelikle sizlere bir duyuru yapmak istiyorum. Ben makale yazmayı uygulamalı ve videolu olarak öğrettiğim bir eğitim seti hazırladım ve sizlere sundum. Hatta bu eğitim setinin içerisinde sadece makale yazarlığı değil daha birçok yöntemde anlatılmakta. Hepsi bana kazanç getiren ve şu anda net bir ek gelirimin olmasını sağlayan yöntemler.

Bahsettiğim satış ortaklığı eğitimi ne ulaşmak için tıklayın.

Makale yazarak para kazanma ya nasıl başlanır?

Şimdi bazı makale yazma sitelerine kayıt oluyoruz ve konu açıyoruz. Konumuza “Makale yazılır. İstediğiniz gün teslim” gibi şeyler yazın ve bekleyin. Eğer yeniyseniz bu işte tanınmak zorundasınız. Nasıl tanınacağım diyorsanız ilk 3 makaleyi ilk 3 kişiye ücretsiz yazın ve makaleyi teslim etmeden önce onlardan referansınız olmasını isteyin ve yorum atmasını isteyin. Yüksek ihtimal kabul edecektir ve artık referansınız olacaktır. Hemen açtığınız konuya onların yorumlarını ekleyin. Artık daha güvenilirsiniz. Kazanç elde etmek için gereken her şeyi yaptınız. Tebrikler 🙂

Makale yazarak ne kadar para kazanırım?

Bir diğer konu ise bu işten ne kadar kazanabilirim konusu. Şimdi dostlarım 100 kelime “wmaracı” adlı webmaster sitesinde 1,5 TL olarak kesin taban ücret olarak belirlenmiştir. Yani kelime başına 0,15 TL alıyorsunuz. 200 kelimeye 3 TL 300 kelimeye 4,5 TL. Hesaplama böyle oluyor. Şimdi geniş bir hesaplama yapalım.

Diyelim ki günlük 5 Makale yazacaksınız. Her biri 300 kelime olacak. 5×4,5=22,5 TL günlük kazanç. Aylık=30×22,5=675 TL net kazanç.

Tıklayın ve makale yazarak para kazanma dökümanına ulaşın.

makale yazarak para kazanma
makale yazarak para kazanma

Makale yazarak para kazanma ne kadar sürer?

İnsanlar işlerini bırakıp bu işe yöneliyorlar.300 Kelimelik bir makale en fazla 20 dakika sürmekte. 6 makale 120 dakika oluyor. 12 makale 240 dakika.18 makale 360 dakika.20 makale ise 400 dakika eder.400 Dakika = 6 saat 40 dakika. 6 saat 40 dakikada 20×3=60 TL net günlük kazanç. Yani her gün 6 saat 40 dakika makale yazmaya ayırırsanız aylık geliriniz 60×30=1800 TL oluyor. Türkiye’deki asgari ücretin neredeyse 1,5 katı ve insanlar bu parayı kazanmak için günde 12-13 saat çalışıyorlar.  Siz ise makale yazarak para kazanmayı tercih ederek onlara fark atacaksınız.

Ne hakkında makale yazmalıyım?

Peki nasıl ve ne hakkında makale yazacağız? Dostlarım size iş verecek insanlar ya da sizin iş alacağınız insanlar size ne konuda kaç kelimelik makale yazacağınızı belirtiyorlar. Hatta her konuda makale yazdıranlar da piyasada bulunmaktadır. Nasıl yazacağınızı ise detayları ile birlikte eğitim setimde anlatmıştım zaten. Bu işe ne kadar çok ilgi olursa o kadarda fiyatlar yükselecek. Kısacası daha çok para kazanacaksınız.

Makale yazarak bir ayda kazanacağınız parayı satış ortaklığı yaparak bir haftada kazanmak istemez miydiniz? Tıklayın!

Yazımı okuduğunuz için teşekkürlerimi sunarım dostlarım. Bu yazıda söylemek istediğim hemen kazanmaya başlamak istiyorsanız makale yazarlığı tam size göre. Bugünde makale yazarak para kazanma yı öğrendik, hepiniz kendinize iyi bakın, Hoşçakalın dostlarım 🙂

Bilgi paylaşmak içindir, hemen paylaşın:
error20
fb-share-icon14
Tweet 25
fb-share-icon42

17 Yorum

 1. Makale yazarlığı geleceğin mesleklerinden birisi. İnsanlara istedikleri konuyu yazarak internetten para kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

     1. Ya ben şimdi ilk başlıcam tamammı bana hangi siteyi önerirsin nasıl bi şey önerirsin

      Bi de kazandığımız paralararı nasıl alıcaz nasıl müşteri bulucaz kazandıgımız parayı nerden görebiliriz bunu da açıklarsanız iyi olur.

 2. 20 dakikada doğru düzgün makale yazamazsınız, günde en fazla 250 kelimelik 15 makale yazabilirsiniz, fazlası mümkün değil. O yazdıklarınızda çok kaliteli olamaz. 20 dakikada kim yazı yazıyorum diyorsa inanmayın, çünkü diyelim ki adam güneş paneli satıyor ya da tıbbi üniforma, ne biliyorsunuz ki 20 dakikada 10 parmak daktilo gibi yazacaksınız, ilk başta o konuyu okumanız gerekiyor. Yalan, yanlış yazıyor iseniz bilemem.

  1. Tamamdır dostum bende ondan bahsediyorum işte. ARAŞTIRMA SÜRECİNDEN SONRA çok rahat 20 dakika içinde 300 kelimelik bir makale yazılabilir. Ben kendimden biliyorum ki her sitem için 300 kelimeyi ortalama 20 dakikada yazıyorum.

 3. Yaklaşık 10 yıldır makale yazarım. Anlattıklarınıza bakılırsa bu iş oldukça kolay, basit ve herkesin yapabileceği bir iş. Lakin durum böyle değildir. İlk olarak, makale yazarlığı belli bir birikim, kompozisyon bilgisi, sabır ve araştırmacı bir karakter gerektirir. Günde “300 kelimelik 4 makale” yazmak dile kolaydır. Yazacağınız konu her ne olursa olsun, belli bir araştırma, ön hazırlık ve taslak oluşturmayı gerektirir. Amacınız iyi yazmaksa, kafa yormak, sırt ağrısı ve yüksek motivasyon gerekliliği önemli hususlardır. Bunlar; makale yazarlığının gerektirdiği hususlardan temel anlamda birkaçı. Gerçek sorun ise; ne kadar iyi yazarsanız yazın, rekabet çok yüksektir. Piyasada bu işi uzun süredir yapan çok yazar vardır ve gerçekten iyi yazarlar. Artı olarak birçok makale yazdıran platform ise 100 kelime 1 TL altı fiyatlar ile emek sömürüsü düzenine hizmet etmektedir. Dürüstlükle olan esnek ilişkilerinden bahsetmiyorum bile. İçerik editörlüğü sektörü, internet ve SEO var olduğu sürece devam edecektir ama bu iş yaygın kanının aksine basit ve kolay değildir ve ciddi anlamda emek gerektirir. Sektörde iyi ile kötünün ayrımını zorlaştıran bir diğer unsur da kopyacı yazarlardır. Bu işi yapmak isteyenlere tavsiyem; öncelikle yazım ve kompozisyon bilgilerini geliştirmeleri, araştırmaktan vazgeçmemeleri ve rekabetçi piyasaya hazır olmalarıdır. Güvenilir platform olarak ise iyimakale.com, içerik bulutu, yazkazan.net ve webeditoryal’i tavsiye ederim. Bu platformlar da iş alabilmek için önce bir miktar gelişim sağlamanız gerektiğini de eklerim. İyi çalışmalar.

 4. Admin yardımcı olurmusun ben ilk kez katılıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı ol lütfen çok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir