Google Adsense Pinimi Nasıl Aldım?
Merhaba dostlarım, bugün sizlerle Google Adsense pinimi nasıl aldığımı ve sizin ne durumlarda alacağınızı konuşacağım.

Bildiğiniz gibi 2016 Mayıs’ından beri sizlerle birlikteyim ve ilk takipçimden son takipçime kadar hepinize çok teşekkür ediyorum. Eğer benim yanımda olmasaydınız asla bunu alacak noktaya gelemezdim. Yakında hem 100.000 görüntülemeye hem de 1.000 aboneye ulaşacağız. Hepinize bunun için çok teşekkür ediyorum. Şimdi konuya girelim isterseniz.

Öncelikle bu yazıya geldiğinize göre Google Adsense ile uzun süredir çalıştığınızı ve belirli bir miktar kazanabildiğinizi anlayabildiğimi söyleyebilirim. Çünkü Adsense hesabınızda yaklaşık ₺75 sınırını geçtiğinizde size Google bir uyarı verir ve hemen adresinizi bir Google Adsense pini ile doğrulamanızı ister. Siz bunun bir mail ile halledileceğini düşünürsünüz ancak o da ne?! Evinizin adresine bir adet posta gönderilecek!

İşte bu anda kanser gibi günler sizin için başlayacaktır. Çünkü her sabah veyahut her akşam posta kutusunu açmaktan yorgun düşeceksiniz. Kendileri minimum 3 hafta maksimum 6 haftada geleceğini belirtiyor ancak o günler geçmek bilmiyor. Hele birde en korktuğunuz şey başınıza gelirse daha da bekleyeceksiniz. POSTANIN GELMEMESİ!

İşte bende bu durum olmuştu. İkinci pin isteğimden sonra bir diğer 6 haftamı beklemeye başladım ve 9. haftamda elime posta geçti. Üzerinde Google ADSENSE logosu ile beni bekliyordu. Hemen aşağıya resmini koyacağım zaten.

adsense pini 1 adsense pini 2 adsense pini 3

Her neyse böyle bir şey geldi elime ve hemen aşağıda göstereceğim resimdeki bölümden postada yazan pini doğruladım.

adsense pini 4

Bu kadar uzun süren bir işlem sadece 10 saniyede hallolmuştu. Hatta postayı beklerken ben herhalde gelmeyecek diye ne yapmalıyım diye araştırmalar yapıyordum. R10’da bayağı bu konuda konular açılmış ve çözümler bulunmuştu. İnternette sizde araştırarak kolayca bulabilirsiniz bu çözümleri.

Kısaca anlatmak istediğim Adsense pinim elime ulaştı ve bu pine ulaşmam sizin sayenizde oldu. Ancak söylemek istiyorum ki benim şimdiye kadar açtığım tüm Adsense hesaplarının içindeki parayı toplasam bir cebimi doldurmaz. Adsense’i internetten para kazanmanız için asla tavsiye etmiyorum. Bunu seçeceğinize satış ortaklığına başlayın ve Adsense’e vereceğiniz emeği ona verin. Emin olun karşılığını katlarıyla alacaksınız.

Son olarak söylemek isterim ki yazılarımı düzenlemeye ve aynı amacı taşıyan yazılarımı tek bir yazıda topluyorum şu sıralar. Ancak gerçekten beni çok fazla yoruyor ve zamanımı alıyor. Diğer yandan kullanıcı odaklı yazmak beni çok mutlu ve motive ediyor. Güncellenmekte olan yazılarımı sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. Onları takip ederek öğrenebilir ve sormak istediğiniz soruları bana sorabilirsiniz.

internet zengini

Bugün sizlere Google Adsense pinimi nasıl alıp aktif ettiğimi anlattım, kendinize iyi bakın, hoşça kalın 🙂

[related_post themes=”flat”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir