Google Adsense Pinimi Nasıl Aldım?

google adsense pini
BOŞA ZAMAN HARCAMA!
Yeni Bir Kazanç Yolu Keşfettim!

Bana dolar kazandıran yolları topladığım bir eğitim seti oluşturuyorum. Ancak herkese bu eğitim setini vermeyeceğim. Sınırlı kontenjan! Hemen bilgi almak ve %10 İNDİRİM KAZANMAK için İsim ve Email'ini bırak!

Invalid email address
Bilgileriniz %100 güvence altında!

Merhaba dostlarım, bugün sizlerle Google Adsense pini mi nasıl aldığımı ve sizin ne durumlarda alacağınızı konuşacağım.

Bildiğiniz gibi 2016 Mayıs’ından beri sizlerle birlikteyim ve ilk takipçimden son takipçime kadar hepinize çok teşekkür ediyorum. Eğer benim yanımda olmasaydınız asla bunu alacak noktaya gelemezdim. Yakında hem 100.000 görüntülemeye hem de 1.000 aboneye ulaşacağız. Hepinize bunun için çok teşekkür ediyorum. Şimdi konuya girelim isterseniz.

Google Adsense pini nedir?

Öncelikle bu yazıya geldiğinize göre Google Adsense ile uzun süredir çalıştığınızı ve belirli bir miktar kazanabildiğinizi anlayabildiğimi söyleyebilirim. Çünkü Adsense hesabınızda yaklaşık ₺75 sınırını geçtiğinizde size Google bir uyarı verir ve hemen adresinizi bir Google Adsense pini ile doğrulamanızı ister. Siz bunun bir mail ile halledileceğini düşünürsünüz ancak o da ne?! Evinizin adresine bir adet posta gönderilecek!

İşte bu anda kanser gibi günler sizin için başlayacaktır. Çünkü her sabah veyahut her akşam posta kutusunu açmaktan yorgun düşeceksiniz. Kendileri minimum 3 hafta maksimum 6 haftada geleceğini belirtiyor ancak o günler geçmek bilmiyor. Hele birde en korktuğunuz şey başınıza gelirse daha da bekleyeceksiniz. POSTANIN GELMEMESİ!

İşte bende bu durum olmuştu. İkinci pin isteğimden sonra bir diğer 6 haftamı beklemeye başladım ve 9. haftamda elime posta geçti. Üzerinde Google ADSENSE logosu ile beni bekliyordu. Hemen aşağıya resmini koyacağım zaten.

Google Adsense pini resimleri

adsense pini 1 adsense pini 2 adsense pini 3

Google Adsense pini nasıl doğrulanır?

Her neyse böyle bir şey geldi elime ve hemen aşağıda göstereceğim resimdeki bölümden postada yazan pini doğruladım.

adsense pini 4

Bu kadar uzun süren bir işlem sadece 10 saniyede hallolmuştu. Hatta postayı beklerken ben herhalde gelmeyecek diye ne yapmalıyım diye araştırmalar yapıyordum. R10’da bayağı bu konuda konular açılmış ve çözümler bulunmuştu. İnternette sizde araştırarak kolayca bulabilirsiniz bu çözümleri.

Kısaca anlatmak istediğim Adsense pinim elime ulaştı ve bu pine ulaşmam sizin sayenizde oldu. Ancak söylemek istiyorum ki benim şimdiye kadar açtığım tüm Adsense hesaplarının içindeki parayı toplasam bir cebimi doldurmaz. Adsense’i internetten para kazanmanız için asla tavsiye etmiyorum. Bunu seçeceğinize satış ortaklığı eğitimi mi inceleyin ve Adsense’e vereceğiniz emeği ona verin. Emin olun karşılığını katlarıyla alacaksınız.

Eğer 4 senelik tecrübemle oluşturduğum ve yatırımsız kazandıran taktikleri bir araya topladığım bu eğitime ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayın!

Bugün sizlere Google Adsense pinimi nasıl alıp aktif ettiğimi anlattım, kendinize iyi bakın, hoşça kalın 🙂

Bilgi paylaşmak içindir, hemen paylaşın:
error20
fb-share-icon14
Tweet 25
fb-share-icon42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir