Öğrenciler için İnternetten Para Kazanma Yolları 2017
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle öğrenciler için internetten para kazanma yollarının 2017 versiyonunu konuşacağız. Sizlere bu yazıda benimde gelir elde ettiğim 2 yöntem önereceğim. Birisi için bütçeye ihtiyacınız yok, diğer yöntem ise size uyurken para kazandırmak için bütçenizin olmasını istiyor. Hadi başlayalım o zaman.

Öncelikle başlamak için paraya gerek olmayan yöntemden bahsedelim. Bu internetten para kazanma yolunun ismi makale yazarlığı. Muhtemelen daha önce hiç duymadınız. Çünkü henüz ülkemizde çok yaygın değil ve ben bunu yaymaya çalışıyorum.

Yaz tatillerinde ve 15 tatillerinde sürekli evimde oturarak bilgisayarımdan başkaları için makale yazıp internetten para kazanmaya çalıştığımı söylemek isterim. Ücretlendirmeler ise piyasadaki taban fiyat uygulamalarından dolayı 100 kelime 1 lira olarak belirlenmiştir. Yani her yazdığınız 100 kelimelik bir makale için 1 lira kazanırsınız.

Size işveren kişiler genellikle 300 kelimelik makaleler isterler ve konuları size verirler. Siz her yazdığınız 300 kelimelik makale karşılığında 3 lira kazanırsınız. Gün sonunda işveren kişiye yazdığınız makaleleri ve ödemeyi alabilmeniz için banka hesabı numaranızı gönderiyorsunuz. Banka hesabı numaranızı dediğimde korkmanıza hiç gerek yok. IBAN numaranızı vereceğiniz için hiçbir şekilde dolandırıcılık durumu olmayacaktır.

Bu internetten para kazanma yolu sayesinde saatte 10 liraya varan paralar kazanabilirsiniz. Şimdi nasıl yapacağım o zaman diye sorduğunuzu biliyorum. Ben sizler için bir eğitim seti hazırladım ve ücretsiz veriyorum. Bu eğitim setinde makale yazarlığını baştan sona öğretiyor ve nasıl yapacağınızı uygulamalı olarak anlatıyorum. Bu sete ulaşmak için tek yapmanız gereken sitemin en üstünde bulunan bardan mail listeme kayıt olmanız. En geç 7 gün içerisinde seti verdiğiniz maile göndereceğim.

Şimdi diğer internetten para kazanma yöntemine geçelim. Bu yöntemin ismi satış ortaklığı. Satış ortaklığı internet üzerinde yapılan bir satışa ortak olmaktır. Yani eğer internet üzerinde gerçekleşen bir satış sizin sayenizde olduysa siz bu satıştan komisyon alırsınız. Şimdi 100 liralık bir ürün olduğunu düşünün. Siz bu ürüne satış ortağı olmak istediniz ve her yaptığınız satıştan %50 komisyon alacağınızı varsayın.

Eğer her gün 1 adet satış yaparsanız, her gün 50 lira kazanırsınız. Ay sonunda ise banka hesabınızda 1500 lirayı görürsünüz. Satış ortağı olabileceğimiz ürünleri nereden bulacağız derseniz hepsinin bir satış ortaklığı ağında bulunduğunu söylemek isterim. Bu ağlardan benim en güvendiğim ve internetten para kazanmaya başladığım ilk sistem Xticaret’tir ve hiç geciktirmeden ödemelerini yapar.

Peki ürünleri ben satamam nasıl satacağımı bilemiyorum diyorsanız hiç kafanıza takmanıza gerek yok. Hepsi öğretiliyor. Ancak kötü bir durum var. Maalesef dünyanın hiçbir yerinde ücretsiz bir şekilde satış ortaklığı ile internetten para kazanma uygulamalı anlatılmıyor. İşte bunun sebebi profesyonel satış ortaklarının bizler zaman kaybetmeyelim daha çabuk kazanalım diye yaptıkları setler. İnsanlar bu setlere para verip satın alıyor ve “Eğer ben para verip alıyorsam herkes para verip alacak!” düşüncesi ile içerisindeki bilgileri paylaşmıyorlar.

Durum böyle olunca piyasada gereksiz bilgilerle dolu bir sürü internetten para kazanma eğitim seti çıkmış bulunmakta. Normalden daha aşağısına satılıp insanların onları almaları sağlanıyor. İnsanlar bunları haliyle alıyor ve pişman bir şekilde hayatlarına devam ediyorlar. Bu yüzden hangi eğitim setini seçmemiz gerektiğine iyi karar vermeliyiz. Ben ise piyasada internetten para kazanmayı en iyi öğreten Master Kazanç eğitim seti sayesinde düzenli bir şekilde artan gelire sahip olduğumu gururla söylüyorum. Hatta bu gelirlerimi aydan aya sitemde paylaşıyorum.

Buraya tıklayarak gelirlerimi ve insanların bana gönderdikleri kanıtları görebilirsiniz.

İsterseniz bu set ile tanışma hikâyemi ve bu set hakkındaki düşüncelerimi paylaştığım yazımı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bu set hakkındaki düşüncelerimi okumak isterseniz tıklayın.

Ben bu internetten para kazanma setinin çok değerli bilgilere sahip olduğunu bildiğim için biraz daha geliştirmek istedim ve Master Kazanç 2017 Paradyo Versiyonunu çıkardım. Bu versiyonun içerisinde sınırsız yardım hediyesi, Clickbank ile nasıl kazandığımı açıkladığım set, Master Kazanç özel güncellemeler ve daha birçok hediye bulunmakta. Bunların hepsini elde etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken satın almadan önce benim kendi linkime tıklayıp satın almak.

Sizden benim sitemde bulunan linke tıklayarak almanızı istiyorum çünkü ancak bu şekilde sizin aldığınızı ayırt edebiliyor ve size hediyelerimi gönderebiliyorum. Siz satın aldığınızda bana aldığınıza dair bildirim geliyor.

Arkadaşlar eğer bu internetten para kazanma setini satın almaya karar verdiyseniz ama sitemde benim linkimi bulamıyorsanız bana sosyal medya hesaplarımdan ulaşmanızı kesinlikle istiyorum. Eğer kafanızda bir soru işareti kaldıysa hiç çekinmeden benimle iletişim kurabilirsiniz. Çünkü bu kurduğunuz iletişim hayatınızdaki bir dönüm noktası olabilir.

Evet arkadaşlar, bu yazımızında sonuna geldik burada. Sizlerle öğrenciler için internetten para kazanma yolları adlı yazımızın 2017 versiyonunu işledik, kendinize iyi bakın, hoşça kalın 🙂

[related_post themes=”flat”]

2 Comments

  1. Her öğrenci kendi harçlığını çıkarmak ister. Bende aynı senin gibi bilgisayar başında çok zaman geçiyorum. Artık kazanmamız lazım. Vakit nakittir 🙂

  2. yine harika bir yazı daha gelmiş. ileride çok başarılı olacağını sanırım görebiliyorum, heyecanla gelişmelerini takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir