Öğrenciler için İnternetten Para Kazanma Yolları 2017

internetten para kazanma 2017
BOŞA ZAMAN HARCAMA!
Yeni Bir Kazanç Yolu Keşfettim!

Bana dolar kazandıran yolları topladığım bir eğitim seti oluşturuyorum. Ancak herkese bu eğitim setini vermeyeceğim. Sınırlı kontenjan! Hemen bilgi almak ve %10 İNDİRİM KAZANMAK için İsim ve Email'ini bırak!

Invalid email address
Bilgileriniz %100 güvence altında!

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle öğrenciler için internetten para kazanma yollarının 2017 versiyonunu konuşacağız. Sizlere bu yazıda benimde gelir elde ettiğim 2 yöntem önereceğim. Birisi için bütçeye ihtiyacınız yok, diğer yöntem ise size uyurken para kazandırmak için bütçenizin olmasını istiyor. Hadi başlayalım o zaman.

İlk 2017 internetten para kazanma yöntemimiz : Makale yazarlığı!

internetten para kazanma 2017
internetten para kazanma 2017

Öncelikle başlamak için paraya gerek olmayan yöntemden bahsedelim. Bu internetten para kazanma yolunun ismi makale yazarak para kazanma. Muhtemelen daha önce hiç duymadınız. Çünkü henüz ülkemizde çok yaygın değil ve ben bunu yaymaya çalışıyorum.

Yaz tatillerinde ve 15 tatillerinde sürekli evimde oturarak bilgisayarımdan başkaları için makale yazıp internetten para kazanmaya çalıştığımı söylemek isterim. Ücretlendirmeler ise piyasadaki taban fiyat uygulamalarından dolayı 100 kelime 1.5 lira olarak belirlenmiştir. Yani her yazdığınız 100 kelimelik bir makale için 1.5 lira kazanırsınız.

Size işveren kişiler genellikle 300 kelimelik makaleler isterler ve konuları size verirler. Siz her yazdığınız 300 kelimelik makale karşılığında 3 lira kazanırsınız. Gün sonunda işveren kişiye yazdığınız makaleleri ve ödemeyi alabilmeniz için banka hesabı numaranızı gönderiyorsunuz. Banka hesabı numaranızı dediğimde korkmanıza hiç gerek yok. IBAN numaranızı vereceğiniz için hiçbir şekilde dolandırıcılık durumu olmayacaktır.

Bu internetten para kazanma yolu sayesinde saatte 10 lirayı geçen paralar kazanabilirsiniz. Şimdi nasıl yapacağım o zaman diye sorduğunuzu biliyorum. Ben sizler için bir eğitim seti hazırladım ve içerisinde sıfırdan nasıl makale yazabileceğinizi ve 100 kelimesi ₺1,5 değil ₺20’ye dahi makaleler yazabileceğinizi anlatıyorum. Hemen üst taraftaki site menüsünden “Kurs” kısmına tıklayın ve erişin!

Satış ortaklığı eğitimi için buraya tıklayın!

İkinci 2017 internetten para kazanma yöntemimiz : Satış ortaklığı!

internetten para kazanma 2017 satış ortaklığı
internetten para kazanma 2017 satış ortaklığı

Şimdi diğer internetten para kazanma yöntemine geçelim. Bu yöntemin ismi satış ortaklığı. Satış ortaklığı internet üzerinde yapılan bir satışa ortak olmaktır. Yani eğer internet üzerinde gerçekleşen bir satış sizin sayenizde olduysa siz bu satıştan komisyon alırsınız. Şimdi 100 liralık bir ürün olduğunu düşünün. Siz bu ürüne satış ortağı olmak istediniz ve her yaptığınız satıştan %50 komisyon alacağınızı varsayın.

Eğer her gün 1 adet satış yaparsanız, her gün 50 lira kazanırsınız. Ay sonunda ise banka hesabınızda 1500 lirayı görürsünüz. Satış ortağı olabileceğimiz ürünleri nereden bulacağız derseniz hepsinin bir satış ortaklığı ağında bulunduğunu söylemek isterim.

Bu ağlardan önerdiklerimi hemen “satış ortaklığı nedir” yazıma ulaşarak görebilirsiniz.

Peki ürünleri ben satamam nasıl satacağımı bilemiyorum diyorsanız hiç kafanıza takmanıza gerek yok. Hepsi öğretiliyor. Ancak kötü bir durum var. Maalesef dünyanın hiçbir yerinde ücretsiz bir şekilde satış ortaklığı ile internetten para kazanma uygulamalı anlatılmıyor. İşte bunun sebebi profesyonel satış ortaklarının bizler zaman kaybetmeyelim daha çabuk kazanalım diye yaptıkları setler. İnsanlar bu setlere para verip satın alıyor ve “Eğer ben para verip alıyorsam herkes para verip alacak!” düşüncesi ile içerisindeki bilgileri paylaşmıyorlar.

Durum böyle olunca piyasada gereksiz bilgilerle dolu bir sürü satış ortaklığı eğitimi çıkmış bulunmakta. Normalden daha aşağısına satılıp insanların onları almaları sağlanıyor. İnsanlar bunları haliyle alıyor ve pişman ve dolandırılmış bir şekilde hayatlarına devam ediyorlar. Bu yüzden hangi eğitim setini seçmemiz gerektiğine iyi karar vermeliyiz. Ben ise piyasada satış ortaklığını en iyi öğreten eğitim setini oluşturdum ve sayesinde düzenli bir şekilde artan gelire sahip olduğumu gururla söylüyorum.

Buraya tıklayarak satış ortaklığı eğitimime ulaşabilirsiniz.

Ben bu internetten para kazanma setinin çok değerli bilgilere sahip olduğunu bildiğim için sürekli daha da geliştiriyorum. Facebook grubunda sürekli sorulan soruları cevaplıyor ve birçok insanın internet üzerinden gelir elde etmesine yardımcı oluyorum. Bu ise beni daha da mutlu ediyor.

Arkadaşlar eğer bu satış ortaklığı eğitimini satın almaya karar verdiyseniz ama indirim kodu bulamıyorsanız hemen bu yazının başındaki formdan mailinizi bırakabilirsiniz. Eğer kafanızda bir soru işareti kaldıysa hiç çekinmeden benimle Facebook üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Çünkü bu kurduğunuz iletişim hayatınızdaki bir dönüm noktası olabilir.

Evet arkadaşlar, bu yazımızında sonuna geldik burada. Sizlerle öğrenciler için internetten para kazanma yolları adlı yazımızın 2017 versiyonunu işledik, kendinize iyi bakın, hoşça kalın 🙂

Bilgi paylaşmak içindir, hemen paylaşın:
error20
fb-share-icon14
Tweet 25
fb-share-icon42

2 Yorum

  1. Her öğrenci kendi harçlığını çıkarmak ister. Bende aynı senin gibi bilgisayar başında çok zaman geçiyorum. Artık kazanmamız lazım. Vakit nakittir 🙂

  2. yine harika bir yazı daha gelmiş. ileride çok başarılı olacağını sanırım görebiliyorum, heyecanla gelişmelerini takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir