Öğrenciler için İnternetten Para Kazanma Yolları 2016

internetten para kazanma 2016
BOŞA ZAMAN HARCAMA!
Yeni Bir Kazanç Yolu Keşfettim!

Bana dolar kazandıran yolları topladığım bir eğitim seti oluşturuyorum. Ancak herkese bu eğitim setini vermeyeceğim. Sınırlı kontenjan! Hemen bilgi almak ve %10 İNDİRİM KAZANMAK için İsim ve Email'ini bırak!

Invalid email address
Bilgileriniz %100 güvence altında!

Evet dostlarım, bugün sizlerle birçok dostumun bana sorduğu “Öğrenciyim ve internetten para kazanma 2016 ya nasıl başlayabilirim?” sorusunu işleyeceğiz. Dostlarım bu soru aslında çok basit. Hemen başlayalım o yüzden.

Hatırlarsanız geçen günlerde sizlerle hayat hikayemi paylaşmıştım ve birçok olumlu dönüt aldım. Bunlar beni çok mutlu ediyor. İnsanlar benim azmime hayran kalmışlardı. Benimde hiç param yoktu dostlarım. Sadece babamdan okul harçlığı alıyordum ve artık gerçekten paraya ihtiyacım olduğunu hissetmeye başlamıştım.

BANA AİT OLAN SATIŞ ORTAKLIĞI EĞİTİMİ İÇİN TIKLAYIN.

Sürekli internet ile haşır neşir olduğum için ilk iş aradığım yer internetti. Bu benim hayatımda yaptığım en iyi hamlelerden birisiydi. Çünkü ileride bu kadar çok para kazanabileceğimi bir bilseydim bu işe çok daha önceden başlardım.

Tıklama başı kazanç yani PTC  ile internetten para kazanma 2016 senesi için anlamsız idi.

internetten para kazanma 2016 emrecan özkan
internetten para kazanma 2016 emrecan özkan

İlk bulduklarım PTC ile kazanç yöntemleriydi. Ancak bir süre sonra anlamıştım ki bunlardan hatırı sayılır meblağlar kazanamazdım. Ardından anket doldurma ve link kısaltma yöntemlerini bulmuştum. Ancak bunlarda da ancak sürekli çalışırsan kazanabiliyordum. Fakat en sonunda emeğimin karşılığını veren bir meslek bulmuştum. Makale yazarlığı ile kazanç konusundan bahsediyorum.

Makale yazarak internetten para kazanma mantıklıydı.

Bir süre araştırınca makale yazma kurallarını öğrendim ve forum sitelerine kaydolup işlere başladım. Yaklaşık 1 saat içerisinde makale yazarak kazanç yöntemi ile 10 lira kazanıyordum ve babamın bana bir hafta karşılığında verdiği 30 lira okul harçlığının üçte birini 1 saatte kazanmıştım.

Bir süre bu meslekte çalışınca bu işte bir terslik olduğunu fark ettim. İş çok güzeldi, Eyvallah ama bir sorun vardı. Ben çalışmazsam, para kazanamıyordum. Yani ben para için çalışıyordum. Benim istediğim paranın benim için çalışmasıydı.

Bir süre araştırınca satış ortaklığı ile internetten para kazanma 2016 mesleğini bulmuştum. İnsanlar eğitim setleri satıyorlardı. Sürekli araştırıyordum. En sonunda bir sette karar kıldım ve Master Kazanç adında bir set seçtim. Fakat set 90 TL olduğu için paraya ihtiyacım vardı. Hemen 6-7 saat makale yazdım ve geri kalanı babamdan isteyerek parayı karşıladım.

Seti aldıktan sonra sürekli uygulayarak ve kendimi her dakika daha da geliştirerek her gün 30 lira kazanmaya başladım. Kur ve Unut taktiği tam benlikti. Bir süre kendimi denemek için her gün siteye yazı atmayı 1 haftalığına bıraktım. Site güncel değildi, ancak siteme her gün aynı ziyaretçi sayısı giriyordu. Bu yüzden bende aynı parayı kazanabiliyordum.

Artık para benim için internetten para kazanma 2016 işini yapıyordu…

O an fark ettim ki artık ben para için değil, para benim için çalışıyordu. Bu çok güzel bir şeydi. Ben uğraşmasam da ertesi gün bir satış oluyordu. İşte dostlarım öyle öyle buraya kadar geldim. Artık kendimi ClickBank ile kazanç yoluna attım. Oradan da kazanmaya başladım.

Fakat Clickbank’ta kapandı ve ben artık bir karar almak zorundaydım. Kendi eğitimimi yapmak zorundaydım. Yıllardır uğraştığım eğitimim ise artık çıktı. Hiç gecikmeden eğitim için mülakata girin. Mülakata girmek için tek yapmanız gereken yukarıdaki menüden “Kurs” kısmına tıklamanız ve eğitime kayıt olmanız!

Bende birçok başarısızlığa uğradım ama pes etmedim o yüzden sizde pes etmemelisiniz.

Evet dostlarım bugünlük yazımızın sonuna gelelim. Dediğim gibi hayat hikâyeme sitemden ulaşabilirsiniz. Bugünde sizlerle öğrenciler için iki uygun internetten para kazanma 2016 yöntemini öğrendik, kendinize iyi bakın, Hoşçakalın 🙂

Bilgi paylaşmak içindir, hemen paylaşın:
error20
fb-share-icon14
Tweet 25
fb-share-icon42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir