Öğrenciler için İnternetten Para Kazanma Yolları
Evet dostlarım, bugün sizlerle birçok dostumun bana sorduğu “Öğrenciyim ve internetten para kazanmaya nasıl başlayabilirim?” sorusunu işleyeceğiz. Dostlarım bu soru aslında çok basit. Hemen başlayalım o yüzden.

Hatırlarsanız geçen günlerde sizlerle hayat hikâyemi paylaşmıştım ve birçok olumlu dönüt aldım. Bunlar beni çok mutlu ediyor. İnsanlar benim azmime hayran kalmışlardı. Benimde hiç param yoktu dostlarım. Sadece babamdan okul harçlığı alıyordum ve artık gerçekten paraya ihtiyacım olduğunu hissetmeye başlamıştım.

ZENGİN OLUŞ HİKÂYEMİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

Sürekli internet ile haşır neşir olduğum için ilk iş aradığım yer internetti. Bu benim hayatımda yaptığım en iyi hamlelerden birisiydi. Çünkü ileride bu kadar çok para kazanabileceğimi bir bilseydim bu işe çok daha önceden başlardım.

KAZANDIĞIM PARALARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.

İlk bulduklarım PTC ile internetten para kazanma yöntemleriydi. Ancak bir süre sonra anlamıştım ki bunlardan hatırı sayılır meblağlar kazanamazdım. Ardından anket doldurma ve link kısaltma yöntemlerini bulmuştum. Ancak bunlarda da ancak sürekli çalışırsan kazanabiliyordum. Fakat en sonunda emeğimin karşılığını veren bir meslek bulmuştum. Makale yazarlığı ile internetten para kazanma konusundan bahsediyorum.

Bir süre araştırınca makale yazma kurallarını öğrendim ve forum sitelerine kaydolup işlere başladım. Yaklaşık 1 saat içerisinde makale yazarak internetten para kazanma yöntemi ile 10 lira kazanıyordum ve babamın bana bir hafta karşılığında verdiği 30 lira okul harçlığının üçte birini 1 saatte kazanmıştım.

Bir süre bu meslekte çalışınca bu işte bir terslik olduğunu fark ettim. İş çok güzeldi, Eyvallahta bir sorun vardı. Ben çalışmazsam, para kazanamıyordum. Yani ben para için çalışıyordum. Benim istediğim paranın benim için çalışmasıydı.

Bir süre araştırınca satış ortaklığı ile internetten para kazanma mesleğini bulmuştum. İnsanlar eğitim setleri satıyorlardı. Sürekli araştırıyordum. En sonunda bir sette karar kıldım ve Master Kazanç setini seçtim. Fakat set 90 TL olduğu için paraya ihtiyacım vardı. Hemen 6-7 saat makale yazdım ve geri kalanı babamdan isteyerek parayı karşıladım.

YAKINDA MAİL LİSTEME DAHİL OLANLARA MAKALE YAZARLIĞI İLE PARADYO ADLI EĞİTİM SETİMİ TAMAMEN ÜCRETSİZ VERECEĞİM. LÜTFEN SAYFANIN EN ÜSTÜNDEKİ BARDAN MAİL LİSTEME KAYIT OLUN DOSTLARIM.

Seti aldıktan sonra sürekli uygulayarak ve kendimi her dakika daha da geliştirerek her gün 30 lira kazanmaya başladım. Kur ve Unut taktiği tam benlikti. Bir süre kendimi denemek için her gün siteye yazı atmayı 1 haftalığına bıraktım. Site güncel değildi, ancak siteme her gün aynı ziyaretçi sayısı giriyordu. Bu yüzden bende aynı parayı kazanabiliyordum.

O an fark ettim ki artık ben para için değil, para benim için çalışıyordu. Bu çok güzel bir şeydi. Ben uğraşmasam da ertesi gün bir satış oluyordu. İşte dostlarım öyle öyle buraya kadar geldim. Artık kendimi Xticaret’ten ClickBank ile internetten para kazanma yoluna attım. Oradan da kazanmaya başladım.

İş çok eğlenceli benim için. Ancak unutmayın ki internetten para kazanma yolunda başlangıçlar her zaman zordur. Bende birçok başarısızlığa uğradım ama pes etmedim o yüzden sizde pes etmemelisiniz.

Evet dostlarım bugünlük yazımızın sonuna gelelim. Dediğim gibi hayat hikâyeme sitemden ulaşabilirsiniz. Bugünde sizlerle öğrenciler için iki uygun internetten para kazanma yöntemini öğrendik, kendinize iyi bakın, Hoşçakalın 🙂

[related_post themes=”flat”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir