Makale Yazarak Para Kazanma
Selamlar dostlarım, bugün sizler ile makale yazarak para kazanma adlı konuyu işleyeceğiz.

Öncelikle sizlere bir duyuru yapmak istiyorum. Ben makale yazmayı uygulamalı ve videolu olarak öğrettiğim bir eğitim seti hazırladım ve ücretsiz veriyorum. Bu eğitim setine şimdiden binlerce kişi ulaştı, peki ya siz? Tek yapmanız gereken sitenin üst tarafında çıkan bardan mail listeme kayıt olmak. Verdiğiniz maile en geç 7 gün içerisinde seti göndereceğim.

Şimdi bazı makale yazma sitelerine kayıt oluyoruz ve konu açıyoruz. Konumuza “Makale yazılır. İstediğiniz gün teslim” gibi şeyler yazın ve bekleyin. Eğer yeniyseniz bu işte tanınmak zorundasınız. Nasıl tanınacağım diyorsanız ilk 3 makaleyi ilk 3 kişiye ücretsiz yazın ve makaleyi teslim etmeden önce onlardan referansınız olmasını isteyin ve yorum atmasını isteyin. Yüksek ihtimal kabul edecektir ve artık referansınız olacaktır. Hemen açtığınız konuya onların yorumlarını ekleyin. Artık daha güvenilirsiniz. Makale yazarak para kazanmak için gereken her şeyi yaptınız. Tebrikler 🙂

Bir diğer konu ise bu işten ne kadar kazanabilirim konusu. Şimdi dostlarım 100 kelime “wmaracı” adlı webmaster sitesinde 1 TL olarak kesin taban ücret olarak belirlenmiştir. Yani kelime başına 0,01 TL alıyorsunuz. 200 kelimeye 2 TL 300 kelimeye 3 TL. Hesaplama böyle oluyor. Şimdi geniş bir hesaplama yapalım.

Diyelim ki günlük 5 Makale yazacaksınız. Her biri 300 kelime olacak. 5×3=15 TL günlük kazanç. Aylık=30×15=450 TL net kazanç.

makale yazarak kaç para kazanılır

İnsanlar işlerini bırakıp bu işe yöneliyorlar.300 Kelimelik bir makale en fazla 20 dakika sürmekte. 6 makale 120 dakika oluyor. 12 makale 240 dakika.18 makale 360 dakika.20 makale ise 400 dakika eder.400 Dakika = 6 saat 40 dakika. 6 saat 40 dakikada 20×3=60 TL net günlük kazanç. Yani her gün 6 saat 40 dakika makale yazmaya ayırırsanız aylık geliriniz 60×30=1800 TL oluyor. Türkiye’deki asgari ücretin neredeyse 1,5 katı ve insanlar bu parayı kazanmak için günde 12-13 saat çalışıyorlar.  Siz ise makale yazarak para kazanmayı tercih ederek onlara fark atacaksınız.

Peki nasıl ve ne hakkında makale yazacağız? Dostlarım size iş verecek insanlar ya da sizin iş alacağınız insanlar size ne konuda kaç kelimelik makale yazacağınızı belirtiyorlar. Hatta her konuda makale yazdıranlar da piyasada bulunmaktadır. Nasıl yazacağınızı ise detayları ile birlikte eğitim setimde anlatmıştım zaten. Bu işe ne kadar çok ilgi olursa o kadarda fiyatlar yükselecek. Kısacası daha çok para kazanacaksınız.

Siz her şeyden öte makale yazarak bir ayda kazanacağınız parayı satış ortaklığı yaparak bir haftada kazanabilirsiniz. Daha fazlası için buraya tıklayarak açılan sayfadaki yazıyı tamamen okumanızı istiyorum.

Yazımı okuduğunuz için teşekkürlerimi sunarım dostlarım. Bu yazıda söylemek istediğim hemen kazanmaya başlamak istiyorsanız makale yazarlığı tam size göre. Bugünde makale yazarak para kazanmayı öğrendik, hepiniz kendinize iyi bakın, Hoşçakalın dostlarım 🙂

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter

16 Comments

 1. Makale yazarlığı geleceğin mesleklerinden birisi. İnsanlara istedikleri konuyu yazarak internetten para kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

     1. Ya ben şimdi ilk başlıcam tamammı bana hangi siteyi önerirsin nasıl bi şey önerirsin

      Bi de kazandığımız paralararı nasıl alıcaz nasıl müşteri bulucaz kazandıgımız parayı nerden görebiliriz bunu da açıklarsanız iyi olur.

 2. 20 dakikada doğru düzgün makale yazamazsınız, günde en fazla 250 kelimelik 15 makale yazabilirsiniz, fazlası mümkün değil. O yazdıklarınızda çok kaliteli olamaz. 20 dakikada kim yazı yazıyorum diyorsa inanmayın, çünkü diyelim ki adam güneş paneli satıyor ya da tıbbi üniforma, ne biliyorsunuz ki 20 dakikada 10 parmak daktilo gibi yazacaksınız, ilk başta o konuyu okumanız gerekiyor. Yalan, yanlış yazıyor iseniz bilemem.

  1. Tamamdır dostum bende ondan bahsediyorum işte. ARAŞTIRMA SÜRECİNDEN SONRA çok rahat 20 dakika içinde 300 kelimelik bir makale yazılabilir. Ben kendimden biliyorum ki her sitem için 300 kelimeyi ortalama 20 dakikada yazıyorum.

 3. Admin yardımcı olurmusun ben ilk kez katılıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı ol lütfen çok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir